Teknoloji

Giysa Online Giyim Alışverişinde İddialı

Giysa

İnterneti satış kanalı olarak kullanmaya 2015’te e-ticarete adım atarak başlayan Giysa.com şu an giyim kategorisinde Türkiye’nin ilk 100’ü içinde karşımıza çıkıyor. Aldığı olumlu tepkilerle yoluna devam eden Giysa.com, diğer büyükşehirlerimiz başta olmak üzere şube ağını genişletme çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Ankara’da 20 yıl önce açtığı ilk mağazasıyla işe başlayan Doğanlar Grup, Giysa markasıyla büyümeye devam ediyor. 2015 yılında ticimax altyapısı ile hayata başlayan giysa.com, online giyim alışveriş sitesi ile markalaşma yolunda hızlı adımlarla yoluna devam etti. 2016 yılı Ocak ayında Bursa’da Giysa adıyla açacağı ikinci mağazası ile toplam şube sayısını ise 10’a çıkartacaktır.

Satışları sürekli artan girişim büyüme hedefleri olağanüstü etkileyicidir.  Markasız ürün satışı, düşük fiyat ve kaliteli ürünlerle yola devam etme politikaları uygulayan giysa.com’un sitesinin online en çok satış yaptığı ilk üç il İstanbul, Ankara, İzmir olarak sıralanırken, onları Antalya, Diyarbakır, Adana, Erzurum izlemektedir.

Sizde evinizin rahatlığında giyim alışverişlerinizi internet üzerinden yapmak isterseniz Giysa.com’u denemenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yaz

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Yukarı