Kayserililere yeni hizmet: LifeClub

Kayserililere yeni hizmet: LifeClub

LifeClub Genel Müdürü Elif Elkin, “Kayserililerin sağlık konusunda ne kadar hassas olduklarını bilerek bu toplantıyı düzenledik.

Türkiye’nin ilk kişiye özel bütünsel sağlık yönetimi uygulaması LifeClub, Kayseri’de tanıtıldı.

“İyilik, Sağlık” mottosu ile üyelerinin sağlıklı yaşam yolculuklarına rehberlik eden LifeClub, istikrarlı büyümesine emin adımlarla devam ediyor. Acıbadem Sağlık Grubu kuruluşu olan LifeClub Sağlık Hizmetleri, Kayserililerle buluştu.

Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde düzenlenen toplantıya Kayseri’nin önde gelen isimleri katılım sağladı. LifeClub Genel Müdürü Elif Elkin ile bir araya gelen misafirler, Türkiye’de bir ilk olan uygulamayı ve hizmet modelini ilgiyle dinledi. Elkin, sonrasında misafirlerden gelen soruları yanıtladı.  

İlgi Büyük Oldu

Etkinliğe olan ilgiden çok memnun olduklarını dile getiren LifeClub Genel Müdürü Elif Elkin, “Kayserililerin sağlık konusunda ne kadar hassas olduklarını bilerek bu toplantıyı düzenledik. Teknoloji ve sağlığın bir araya geldiği ve sağlıkla ilgili her şeyi bir arada sunan Türkiye’nin ilk sağlık Süper App’ı olan LifeClub’ı onlara anlatmak için buluştuk. Gösterdikleri ilgi ve ev sahipliği için teşekkür ederiz.

Bilindiği üzere son yıllarda dünyada sağlık alanında en çok öne çıkan konular arasında bütünsel sağlık yönetimi ve önleyici tıp yaklaşımları yer alıyor. Önleyici tıp; yaşam tarzı, genetik yatkınlık, çevresel faktörler gibi etkilerden oluşabilecek hastalıkların ortaya çıkmadan önce kontrol altına alınmasına yönelik girişimler olarak adlandırılıyor. Bütünsel sağlık yönetimi ise sağlığı; önleyici tıp yaklaşımı ile birlikte fiziksel, zihinsel ve ruhsal açıdan bir bütün olarak ele alıyor. Biz de bu yaklaşımlardan yola çıkarak LifeClub’ı kurduk. Artık Kayseri’deki üyelerimiz de bütünsel sağlık yönetimlerini kişiye özel atanan LifeClub hekimleri rehberliğinde yapmaya başladığı için çok mutluyuz.

Etkinliğimizde LifeClub’ın ana işleyişi ile birlikte Sağlık, Wellness, Platform ve son olarak geçtiğimiz günlerde aktif ettiğimiz Hareket modüllerimizi de detaylı bir şekilde anlattık. Kurumsal iş birliklerimizi ve şirketler için neler yapabileceğimizi konuştuk, farklı önerileri dinledik.

 Alanında öncü bir girişim olarak ülkemizin dört bir yanında, benzer organizasyonlarda insanlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Çünkü sağlık hepimize lazım” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler