Slenderman Gerçek Mi?

Slenderman Gerçek Mi?

Slender Man ya da Slenderman, bir paranormal korku karakteri. İlk olarak Something Awful sitesinde bir İnternet geyiği olarak çıkmıştır.

Slender Man ya da Slenderman, bir paranormal korku karakteri. İlk olarak Something Awful sitesinde bir İnternet geyiği olarak çıkmıştır. Sonradan ünü artmış ve birçok video oyunu, film, dizi ve başka İnternet geyiklerine konu olmuştur.

Slenderman hakkında birçok efsane, duyum var.Bunların yanı sıra Slender Man'ın gerçek olduğunu düşünen ve kanıtlamaya çalışanlar da var. Internette Slender'ı gördüğünü iddia eden pek çok kişiye rastlayabilirsiniz. Ormanlık bölgede yaşayan bazı aileler kaybolan çocukları için polise başvurduklarında ormanda çok uzun ve takım elbise giyen bir kişinin çocuklarını aldıklarını söylüyor. Slender Man'in başlıca özellikleri; boyunu istediği uzunluğa getirebilmesi, kollarını istediği uzunluğa getirebilmesi, yüzünün olmaması, kamufle olabilmesi, ince olması, yaklaştığı kişinin görüş açısını bulanıklaştırması, her zaman takım elbise giymesi ve kurbanlarında paranoya, uykusuzluk, öksürük nöbeti gibi hastalıklar bırakması olarak sıralanabilir.Aynı zamanda hipnotize yeteneği de olan korkunç bir yaratıktır.Ona baktığınızda hipnotize eder ve sizi kendine doğru çeker.Kurbanlarını öldürmek için 8 tane not bırakır ve kurbanını kendisine fark ettirmeden, öldüreceği bir ormana götürür.Kurbanları genelde çocuklar olur... Onu çekmek veya sesini kaydetmek isteyen cihazları bozar.

Bu olayların ve efsanelerin ardından "Slender Man" ilk olarak 2009 yılında Something Awful forumlarında ortaya çıktı. Forumda açılan bir konuda Slender Man efsanesi ortaya atıldı ve bu teori birkaç doğaüstü görüntü ile desteklendi. Bunun üzerine Victor Surge,tıpkı efsanerde ve polise yansımış olaylarda anlatıldığı gibi, uzun boylu ve takım elbise giyen bir karakter olarak Slender Man'i yarattı. Oyun karakteri olarak Slender Man, ormanda yaşıyor, geceleri cızırtılar ile ortaya çıkıyor ve çocukları kaçırıyordu. Devasa uzunluktaki Slender ışınlanarak hedeflerine ulaşabiliyordu.

İşte Slenderman Hikayesi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler